O nas

Nasza firma na rynku istnieje od 1999r. i od początku zajmujemy się produkcją rowerów oraz ich hurtową i detaliczną sprzedażą. Od 2014r. produkujemy rowery pod własną marką ZEGER. W swej ofercie posiadamy rowery miejskie, trekingowe, dziecięce oraz specjalistyczne.

Rowery produkowane przez naszą firmę są odpowiednio skonstruowane pod względem ergonomii i komfortu jazdy, a zastosowane podzespoły gwarantują długą i bezawaryjną eksploatację. Ponadto bogaty wybór ram, akcesoriów i kolorystyki pozwala zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym.

Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Pajęczno, w województwie łódzkim. Zasięgiem sprzedaży obejmujemy całą Polskę oraz kilka krajów europejskich.

Posiadamy nowocześnie wyposażone hale produkcyjne i magazyny. Naszą ofertę systematycznie rozszerzamy o nowe modele rowerów w celu zaspokojenia wymagań jak największej liczby Klientów. Oferujemy także specjalistyczny serwis sprzętu i oprzyrządowania rowerów.

Funkcjonalność sklepu jest obecnie dostępna dla Partnerów firmy Zeger. Wkrótce będzie możliwe składanie zamówień również przez klientów detalicznych.